POMOZTE NÁM

Jsme odkázáni na Vaše finanční dary. Deset let jsme se spolu s obecním úřadem v Prlově snažili domluvit projekty nebo jejich vypsání se státem. Nepovedlo se i když se téma odboje týká téměř každé východomoravské rodiny. U Fio banky máme transparentní účet 2100848278/2010, na který můžete zasílat Vaše dary.

 

              Mnohokrát Vám děkujeme. Vaše příspěvky budou pečlivě vyúčtovány. Budeme je používat hlavně k zvelebování pietních míst, dále k bádání v oblasti nových skutečností z historie odboje.

Nyní se snažíme prostřednictvím  stránek podporujících nové projekty HIT HIT dosáhnout na další finance, odměny jsou různorodé a Vy si můžete vybrat a uvést to při převodu Vámi darované částky jako poznámku. Prvním dárkem jsou trička s logem našeho spolku, jde o limitovanou sérii tří set triček.

 

 

 ODZNAK

Jde o odznak z roku 1985, který již má sběratelskou hodnotu. Je to téměř totožný odznak jako tento zlatý znak brigády Jana Žižky, největší a nejůspěšnější partyzánské skupiny u nás

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... 

Všechny informace publikované na těchto stránkách jsou dohledatelné v archivech. Kopírování bez souhlasu autora stránek (Valašský odbojový spolek- PRLOV 1945) je zakázáno! V případě zájmu o použití některých pasáží se na nás obraťte pro udělení souhlasu. Děkujeme za pochopení!